Hakkımızda

Uzun yıllar hissedarı olarak çalıştığı Gelal Çorap’tan radikal bir karar alarak ve kendi payını aile fertlerine devrederek ayrılan Sn. Ahmet BEKMEZCİ yıların verdiği deneyim, tecrübe ve birikim ile gelişen dünya teknoloji leri ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran, sektöründe farklı bir konsept oluşturacak çevre faktörlerine değer veren, ayak sağlığını ve konforunu sağlayacak üretim yapmayı hedefleyen GREEN FACTORY (Yeşil Fabrika) kurmaya karar vermiştir.

Tüm yatırımlar öz sermaye ile yapılmış olup, kuruluş aşamasında konusunda tecrübeli ve profesyonel danışmanlıklardan faydalanılmıştır.

Fabrika içerisinde üretim bölümünde borulama sistemi kurularak enerji ihtiyacının %25 tasarruflu hale getirilmesi GREEN FACTORY adına atılan ilk adımlardandır.

Konseptinde bayan, erkek ve çocuk grubu olmak üzere spor ve klasik çorap üretimi vardır. Üretim yoğunluğu tamamen ihracat ağırlıklıdır.

Yapılan tüm bu yatırımlar, bilgi birikimi ve tecrübe, alınan tüm bu profesyonel ve akademik destekler neticesinde ATEL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. minimum maliyetler ile kaliteli, müşteri odaklı, güven veren, müşterisinin ve çalışanın memnuniyetini sağlamayı hedef edinen bir kuruluş haline gelmiştir.